Fotogalerie

Úvod

Vítejte v naší fotogalerii, kde vás necháme nahlédnout pod pokličku naší každodenní práce.

Prozkoumejte s námi vizuální příběhy, kde každý obrázek je oknem do procesů, které formují krajinu, budují základy a vytvářejí infrastrukturu, na níž spočívá naše moderní společnost.

Naše významné spolupráce

Jsme vděční za možnost být součástí významných spoluprací, které nám jako malé rodinné firmě otevírají cestu k novým výzvám a možnostem. Děkujeme také všem za důvěru, kterou nám věnujete, a za to, že můžeme společně tvořit naše profesní příběhy.

Každý projekt pro nás představuje novou příležitost rozvíjet se, učit se a růst. Věříme, že naše rodinná firma má co nabídnout a těšíme se na budoucnost plnou společných úspěchů.

Elektroline a.s.

Rozšíření trolejbusových tratí - Teplice

Pro firmu Elektroline a.s. jsme ve městě Teplice provedli výkopové práce a následnou betonáž základů pro stožáry trakčního vedení. Následně jsme také realizovali kabelové vedení pro nové veřejné osvětlení.

2021 – 2023

FLASPRO s.r.o.

Rekonstrukce dětských hřišť pro město Most

Příprava štěrkového podloží před samotnou stavbou dětských hřišť od firmy FLASPRO s.r.o.

Neotrail s.r.o.

Dlouhodobá spolupráce

S firmou Neotrail s.r.o. dlouhodobě spolupracujeme na větších zakázkách. Například při přípravných zemních pracích pro stavbu trafostanic. Projekt se nachází v areálu průmyslové zóny – Podhorský park v Ústí nad Labem.

OMEXOM GA Energo s.r.o.

Modernizace podzemního elektrického vedení v okrese Teplice

Pro firmu OMEXOM GA Energo s.r.o. jsme v několika obcích na Teplicku dělali kompletní realizaci podzemního kabelového vedení. V některých místech byla provedená také modernizace již existující sítě, včetně nových přípojek.